Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitimi

 1. Ders Saati
  • 190 Saat
 2. Ders Süresi
  • 1.5 - 2 AY
 3. Ders İçerikleri
  • Tırnak Anatomisi
  • Manikür - Pedikür Uygulamaları
  • Protez Tırnak Uygulamaları
  • Mesleki Yeterlilik Eğitimleri

Lütfen isminizi giriniz
İrtibata geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı giriniz.
Invalid Input
İletişime geçmek için yasal izninize ihtiyacımız var.

Katılımcı 114 saatlik ders programını ortalama 1,5 - 2 ay içerisinde tamamlar. Kurs saat ve günleri açılacak döneme göre hafta sonu veya hafta içi olarak değişmektedir. Kurs içerisinde %30 teorik %70 uygulamalar ile meslek kazanımları sağlanır. Kurs süresince öğrenci tırnak yapısını, doğru işlem yapmayı, teknikleri ve protez tırnak uygulama şekillerini öğrenir.

Kimler Katılmalıdır?

Manikür ve Protez Tırnak tekniklerine ilgi duyan ve sektörde kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitimimizin Amacı

Manikür - Pedikür Uzmanlığı eğitiminin amacı, Manikür - Pedikür Uzmanlığı Programımıza katılan öğrencilerimizin, manikür - pedikür alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak

Müfredatımızın eksiksiz ve detay odaklı olması, eğitime katılan öğrencilerimiz için iş hayatında büyük bir fırsat oluşturmakta ve Ayla Özkan Akademi öğrencilerini başka kurumların öğrencilerinden öne çıkarmaktadır.

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, Eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Manikür - Pedikür Uzmanlığı eğitim programı sertifikası alarak bilgi ve becerilerini belgelendirmiş hale gelerek sektörde çalışmaya başlamaktadırlar.

Manikür - Pedikür Uzmanlığı İş İmkanları Nelerdir?

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Programımızdan eğitim alan öğrencilerimiz, mezun olduktan sonra, sektöründe hizmet veren kurum ve kuruluşlarda çalışma imkanına sahip olurlar.

Malzemeler

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitimi süresince Professional ürünler kullanılmaktadır. Eğitim süresince modellemelerde kullanılan malzemeler ve ürünler Ayla Özkan Akademi tarafından karşılanmaktadır.

1.5 Ay süren Manikür-Pedikür Uzmanlığı eğitimimizin yanı sıra öğrencilerimize, tüm eğitim içeriğinin teknik detaylarının bulunduğu, eğitim süresince ve eğitim sonrasında önemli bir kılavuz olacak olan "Ayla Özkan Akademi Kitabı" ücretsiz olarak verilmektedir.

Katılım Koşulları ve Belgelendirme

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitim Programımıza katılmak isteyen adaylarımızın karşılamaları gereken koşullar; Adayın 18 yaşını doldurmuş olması, Minimum İlköğretim düzeyinde diplomaya sahip olması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayan adaylar Manikür - Pedikür Uzmanlığı Programımıza katılamazlar.

Manikür - Pedikür Uzmanlığı Eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, eğitimin sonunda “Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğitim Programı Sertifikası” almaya hak kazanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci adaylarımızın eğitim programlarımıza katılabilmesi için, “Diploma Denklik Belgesi, Oturma İzni, Geçici Kimlik” belgelerinin eksiksiz getirmeleri gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ & İLETİŞİM

ADRES

Vali konağı Cad. No:32/5 Ana Apartmanı
Nişantaşı / İSTANBUL

© 2021 ÖZEL NİŞANTAŞI AYLA ÖZKAN AKADEMİ GÜZELLİK KURSU

TÜM HAKLARI SAKLIDIR.